iPhone 12 Özel Renk Olarak “Koyu Mavi” Olacak

Koyu mavi bir model eklemenin yanı sıra, ilk kez, iPhone aile ürünleri, Apple da yeni iPhone’lar için özellikleri güncellemeleri bir dizi getiriyor, kamera modülleri de dahil olmak üzere, ekranlar, ve iletişim modülleri.

iPhone 12 mavi gelecekti

XDA Geliştiriciler yazar ve sızdıran Max Weinbach Ocak ayında en az bir iPhone 12 modelleri yeni bir lacivert bitirmek ile gelecek iddia etti. Weinbach Navy Blue Apple iPhone için kullanılan Midnight Green bitirmek yerini alabileceğini düşünüyor 11 Pro modelleri geçen yıl. Bu geçmişte Weinbach doğru yeni bir deiPhone renk ortaya unutulmamalıdır.

Başka bir söylenti iPhone 12 modelleri açık mavi gelebilir düşündürmektedir, mor ve açık turuncu, diğer renklerarasında.

Bugünün rengi Apple’ın yaklaşan iPhone 12 hattının öngörülen küresel sevkiyatları hakkında bir raporda görünür, hangi ulaşması bekleniyor 63-68 milyon bu yılın ikinci yarısında, DigiTimes Araştırma göre.

Doğru ise, rakam apple iPhone 11 hattı için bir yıl önce sevk birimlerinin sayısı ile karşılaştırıldığında 5 milyondan fazla birim bir azalma göstereceğini. Projeksiyon, hacim üretimi için dört ila altı haftalık beklenen bir gecikmeyi ve önceki yıllara göre yeni iPhone modellerinin resmi lansmanını dikkate alıyor.

Apple geçen ay yaptığı açıklamada , “iPhone 12” mevcut küresel sağlık krizi ve seyahat kısıtlamaları nedeniyle bu yıl gecikeceğini doğruladı. Geçen yıl, Apple Eylül ayı sonlarında iPhone satmaya başladı, ama bu yıl, Apple’ın proje teklifi olacak “birkaç hafta sonra,” Ekim ayında bazen bir lansman öneren.

Salgın nedeniyle telefonun lansman tarihleri ertelendi

Yeni iPhone lansmanı 12 gecikmeler yaşadı

Birden fazla söylenti yeni iPhone geliştirme ve üretim gecikmeleri nedeniyle zamanında başlatmak olmaz gösterdi, yanı sıra Broadcom ve Qualcomm gibi Apple satıcılarından gecikmeler raporları. DigiTimes daha önce Apple iPhone kademeli bir lansmanı için hedefolabileceğini iddia etti , tedarik zinciri kaynakları gerekçe göstererek.

Apple’ın bu yıl üç farklı boyutta dört iPhone sunması bekleniyor: 5.4 inç iPhone, 6.7 inç iPhone ve iki adet 6.1 inç iPhone. Bir 6.1-inç modeli ve 6.7-inç modeli high-end iPhone olacak, diğer 6.1-inç iPhone ve 5.4-inç iPhone iPhone düşük uç modelleri ve iPhone halefleri olacak 11hone.

Rapor Apple’ın üst uç 6.7-inç modeli hakkında söylentiler yineler, LiDAR tarayıcı benzer bir 3D zaman-of-flight kamera eklenmesi de dahil olmak üzere 2020 iPad Pro, ve Optik sensör vardiya görüntüleme sabitleme ile bir arka kamera, ultra geniş lens teknolojisi. Sensör kaydırma teknolojisi, optik görüntü sabitlemenin tek tek lensler yerine kameranın sensörüne uygulanmasını sağlar.